• ויברטור למתחילות

  ויברטור הוא אביזר מין נפוץ ופופולארי במיוחד בקרב נשים.
  מבחר הויברטורים הוא עצום ואנחנו לא תמיד יודעות במה לבחור ואיזה אנחנו צריכות.
  הגדלים,הצבעים,עיצובים, האיכויות,המחירים
  של הויברטורים משתנים ממוצר למוצר.
  אז ראשית חשוב לדעת שצורת הגירוי של הויברטור משתנה מאחד לשני:
  1- ויברטור לגירוי חיצוני של הדגדגן בלבד.
  2-ויברטור לחדירה וגירוי הנרתיק.
  3-ויברטור לגירוי נקודת הג'י.
  4-ויברטורים משולבים: גירוי הנרתיק ע"י חדירה וגירוי חיצוני של הדגדגן במקביל.
  5-ויברטורים משולשים:גירוי הנרתיק ע"י חדירה וגירוי חיצוני של הדגדגן בתוספת  חדירה אנאלית.
  6-ויברטור לחדירה אנאלית.

  אז לפני הכל את צריכה לדעת באיזו צורה את אוהבת לגמור ופשוט להתמקד אך ורק בסוגי הויברטורים שמתאימים לסוג הגירוי שיגרום לך להגיע לאורגזמה.

   סוגי האורגזמות שנוצרות ע"י   הגירוים השונים של הויברטורים:

  1-אורגזמה דגדגנית: דגדגן האישה נועד למטרה אחת לענג את האישה גירוי הדגדגן ע"י אצבעות ,אביזר מין, או איבר המין יגרום לך להגיע לאורגזמה מהירה וחזקה .

  2-אורגזמה נרתיקית: מגיעה ע"י חדירה ,אצבעות, 
  אביזר מין ,או איבר מין.

  3-אורגזמת נקודת ה-ג'י: נקודת- ה-ג'י נמצאת בתוך הנרתיק
   כ 5-3ס"מ לכיוון הבטן. ברגע שאת מגורה את תגלי בדופן הנרתיק בליטה קטנה שנקראת נקודת ה-ג'י. עם תעסי ותגרי את אותה נקודה תגיעי לאורגמה חזקה ועמוקה שנקראת אורגזמת נקודת הג'י.

  4-אורגזמה אנאלית: איזור פי הטבעת הוא איזור רגיש בעל קצות עצבים. עיסוי וגירוי של פי הטבעת יכולה לגרום לאורגזמה נפלאה ושונה.

  אז  כשאת יודעת לאיזה אורגזמה את מתחברת את בוחרת ראשית את הויברטור
  שיתאים לך   את לא יודעת באיזה צורה את אוהבת לגמור אז לפני שאת קונה ויברטור רצוי לפנות כמה שעות מזמנך כדי להכיר את גופך לחקור ולהתנסות כדי לדעת מה את אוהבת ומעדיפה.
  שחקי עם עצמך בעזרת האצבעות תבצעי חדירה תלטפי את הדגדגן תשחקי עם עצמך ושתגלי באיזה צורה את אוהבת לגמור ובאיזה צורה את אוהבת את האורגזמה שלך  את תדעי איזה ויברטור את בדיוק צריכה.
  מומלץ לא לקנות ויברטור גדול ועבה בפעם הראשונה לא בטוח שזה מה שאת צריכה.
  להתחיל עם אחד קטן ואחרי שתלמדי על עצמך ותביני מה את צריכה תוכלי לדעת איזה גודל את צריכה. 
  מחיר: המחירים משתנים הכל תלוי בסוג הויברטור האיכות המותג ועוד פרמטרים . המחירים נעים בין 100שח והמקסימום השמים הם הגבול מומלץ ללכת על ויברטור טוב וזול שאם זה לא יתאים לך או שזה לא יעשה לך את זה לא תצאי בנזק והשיעור עלה כמה שקלים.
  עיצוב: ביחרי את האחד שצורתו תגרה אותך ותעשה לך את זה .

  חומר: לבדוק במפרט שהחומר ממנו עשוי הויברטור רפואי ויש לו אישור FDA
   יש נשים שממש רוצות להתנסות בויברטור אך אין להן זמן פנוי לזה אז צריך להבין שבימנו כבר לא צריכים חדר מיטות כדי להגיע לאורגזמה .
  ישנם מגוון ויברטורים לנועזות לשימוש מחוץ לבית בלי שאף אחד ישים לב לכך הם נשלטים ע"י שלט אלחוטי ושקטים.
  בחרת את הגודל הרצוי והעיצוב מתאים לך חומריו מאושרים והמחיר הותאם לכיס שלך עכשיו הרגע שאת צריכה לבדוק אותו מעשית אז איך עושים זאת בצורה נכונה:
  ראשית כל בהתחלה מומלץ להשתמש בו לבד זה דבר אישי ואינטימי המלצה על איזור רגוע נינוח ושקט עם פרטיות מלאה ללא לחץ עדיף להזיז את כל העיסוקים הצידה ולהתמקד רק בזה.
  לבחור את התנוחה המתאימה תחקרי תנוחות וסיטואציות שונות בשכיבה על הגב או על הבטן בישיבה כריעה או עמידה.
  תבחני את כל התנוחות כך תדעי איזה תנוחה עושה לך את בזמן המשחק עם הויברטור ותזכרי אותם.
  תעצמי עינים ותרגישי משוחררת תטיילי עם הויברטור על איזור הדגדגן שפתי הנרתיק והאיזור בין הנרתיק לפי הטבעת.שתרגישי שאת באוירה הנכונה ושזה הזמן החדירי את הויברטור.
  תנענעי אותו בפתח הנרתיק חשוב לא להכניס את כולו אלה רק חלק ממנו תזיזי את האגן ותתחילי להחדיר אותו בהדרגה יותר ויותר עמוק  תוך כדי הזזת האגן.
  כדי להרגיש את תחושת ההנאה הכניסי אותו לעומקים שונים לאט ותגבירי את הרטט במידת הצורך.
  תיצבטי את הפיטמות תלטפי את פי הטבעת. את יכולה להוסיף במקביל לויברטור עוד צעצוע. תלטפי את הדגדגן עם האצבעות וכל זאת בכדי להגביר את רמת הגירוי במקום מסוים בגוף. ככל שתרחיבי את איזורי הגירוי כך ההנאה תהיה יותר גדולה והאורגזמה תהיה יותר חזקה 
  תוך כדי עינוג את יכולה לפנטז או לשים ברקע סרט אירוטי או פורנו. כאשר את תרגישי שבא לך לגמור תרפי כדי לדחות את האורגזמה ותתחילי שוב. שתעשי כל זאת את תלמדי איזה תנוחות את אוהבת איזה משחק עושה לך אז תדעי איפה את צריכה לגעת באיזה עומק ובאיזה דרגת רטט כדי להגיע לאורגזמה.
  כאשר את תהיי מלומדת נסיון מומלץ לשלב את הויברטור ועוד משחקים עם בן הזוג את תיתני לו הוראות מהניסיון האישי שלך בדיוק איפה לגעת איזה עומק וכו..
  את יכולה לתת לו להחזיק ולחדור עם הויברטור ולעשות כל מה שלמדת. רצוי להתגרות ע"י הויברטור ורגע לפני שאת גומרת להניח אותו בצד ולהמשיך באותה מתכונת רק שבמקום ויברטור זה יהיה איבר מינו של בן הזוג ושילוב של צעצוע לגירוי הדגדגן.
  חשוב לשלב שמן על בסיס מים להקל על החדירה ועם הויברטור היה בתוך פי הטבעת לשטוף אותו במים וסבון לפני החדרתו לנרתיק מצוי באיזור פי הטבעת חיידקים רבים שהעברתם לנרתיק יכול לגרום למחלות.רצוי להשתמש בקונדום ולשטוף את הויברטור במים וסבון לפני כל שימוש ישנן ויברטורים רבים עמידים  למים.

  012-01234567
  טואול - בניית אתרים