בוטיק של אהבה
רמה   אחת   מעל   כולם  
0526835097  
         


הכל על מין אנאלי

אז לפני שנתחיל לאילו שלא יודעים מין אנאלי היא פעילות מינית שמתבססת על גירוי וחדירה לפי הטבעת.
חדירה באמצעות : אצבע, אביזר מין, איבר המין,ליקוק פי הטבעת ועוד.
מין אנאלי מיועד לגבר ולאישה עם זה גירוי עצמי או זוגי.
חשוב לציין שיותר ויותר זוגות טרוסקסואלים מעידים שהתנסו במין האנאלי אין בזה שום סטייה וזה שגבר מתנסה בזה לא מעיד עליו שיש לו נטיות כלשהם .

המטרה היא להנות והמין האנאלי ללא ספק הוא משהו מאוד מיוחד ושונה.
והאורגזמות כתוצאה מהמין חזקה ועוצמתית בדרגה שלא הכרתם מהסקס הרגיל. אז אחרי הרקע הקצר בואו נרחיב:
כמו שכבר כתבנו המין האנאלי הוא שונה חזק ועוצמתי והוא מיועד לגבר ולאישה כמובן שהוא לא מתאים לכולם. יש שלבים שנצטרך לבצע באקט הזה ואם נעשה זאת כמו שצריך ונעשה שלב שלב לאט ובעדינות ניצור חוויה מטריפה לגמרי. הגברים מעדיפים יותר מהנשים את המין האנאלי הנשים נרתעות מזה (לא כולם) כל זה מגיע מהעולם הדמיוני של הפורנו ששם איברי מין מפלצתיים חודרים לנשים עד הסוף.
פנטזיית הפורנו משפיעה על הגברים שגורם להם לרצות גם לעשות זאת רק דבר אחד הם שוכחים שהפורנו הוא משחק דמיוני ושזה רחוק מהמציאות. רוצים לעשות זאת תלמדו איך לעשות זאת בצורה טובה ששניכם תהנו ותיתנתקו ממה שראיתם בפורנו כי שם זה לא אמיתי.
אז למה מין אנאלי: לאישה יש את נקודת הג'י נקודה קסומה שאם נעסה נלחץ ונגרה אותה האישה תגיע לאורגזמה מטורפת לגבר יש גם נקודת ג'י רק שהיא נקראת נקודת ה-P.
מה משמעות הP?
לגבר יש את הערמונית באנגלית היא נקראת פוסטטה. משם נלקחה המילה נקודת ה-P  אותה נקודה נמצאת 4-3 סמ לכיוון הבטן. ומה מיוחד בה? עם נעסה נגרה ונלחץ על נקודת הP נגיע לאורגזמה חזקה עמוקה ועוצמתית. ומה לעשות גבר שרוצה להנות אמור לבצע חדירה או לבד או באמצעות בת הזוג כי מקור ההנאה נמצא בין ב4-3 סמ בתוך הישבן.
האיזור רגיש במיוחד מוקף בקצות עצבים מה שיתן לכם את תחושת האורגזמה.
כדי להגיע לנקודת הP אלינו להחדיר אצבע או צעצוע מין לפי הטבעת ע"י צעצועים אנאלים רוטטים או ע"י חדירה של בת הזוג או בעזרת סטרפון שהיא חגורת מותנים שאליו מחובר דילדו אותו לובשת בת הזוג ותפקידה לחדור  אל הגבר.
נקודת ה-ג'י הנשית לא נמצאת בפי הטבעת כמו הגבר אז למה היא צריכה מין אנאלי? והתשובה היא שבאותו איזור פי הטבעת מצוים קצות עצבים כמו שמצוי בדגדגן גירוי ע"י חדירה עם זה ע"י צעצוע או גבר  תוביל אותך לאורגזמה עמוקה שונה ועוצמתית.
 האורגזמה האנאלית שונה בעוצמתה משאר האורגזמות האחרות ולכן המין האנאלי מומלץ גם לאישה והכל בתנאי שזה מתבצע בשלבים ובצורה נכונה.
 השלבים הם:
*לפני הכל בצעי מין אנאלי רק עם פרטנר שאת סומכת עליו ומרגישה איתו בנוח פרטנר עדין ומתחשב וכמובן לא אחד שרואה אותך כאובייקט מיני ושכל מטרתו לענג את עצמו ולהגיע לסיפוק.

*האקט חייב להיות משותף ומתחשב, סביבה נעימה ורגועה פרטנר מתחשב יקנה לך בטחון .
*מומלץ להתרוקן מצואה לפני המשגל להתקלח ולהגיע נקיים.
*למרוח שמן על בסיס מים בטעמים ורצוי הרבה שמן.
*עם בשעת המשגל האישה לא מרגישה בנוח לעצור ולשים שמן ללא קמצנות זה עוזר לריקוח ולחדירה קלה ונעימה.

תלמד כלל על תחדור בחיים ישר ליקוק פי הטבעת מומלצת לפני החדירה כמובן אחרי מריחת שמן לקיק על בסיס מים, ולאחר מכן רצוי להחדיר אצבע בתנועות מעגליות. עם האישה מרגישה בנוח להתקדם ולהוסיף עוד אחד והמטרה היא בעצם הכנה לקראת החדירה הרחבת האיזור תקל בחדירה.י
ש מגוון צעצועים אנאלים כגון חרוזים פלאגים בגדלים שונים או ויברטורים שיעזרו להרחיב את האיזור מומלץ להשתמש בהם זה כיף ומועיל וכמובן בחירת תנוחה נוחה. חשוב מאוד להפנים לא חייב לבצע מין אנאלי בכל מחיר רק כדי לחוות את החוויה כי אותה חוויה יכולה להפוך לסיוט. אם באמצע האקט בת הזוג לא מרגישה בנוח וקשה לה עם זה תוותר ונסו בפעם אחרת.סיימתם עם המין האנאלי ובא לכם סקס רגיל לכו להתקלח ותשטפו את האיזור טוב באותו איזור יש המון חיידקים וברגע שאתה חודר ללא שטיפה לנרתיק אתה יכול לגרום לבת הזוג למחלות מומלץ להשתמש בקונדום מחלות יכולות לעבור מאיזור פי הטבעת.

אז נסכם גבר שרוצה להתענג על ע"י נקודת הP צריך לדעת שההנאה עוברת דרך הישבן כי שם היא נמצאת זה לא מעיד על סטייה או נטייה. איזור פי הטבעת הוא בעל קצות עצבים גירוי נכון יוביל אתכם לאורגזמה שלא הכרתם. כמובן אם תבצעו את הכללים.

טואול בניית אתרי אינטרנט