• סטראפ און מאמר


   סטרפ און:חגורת מותנים שאליה מחובר דילדו שהוא צעצוע מין שנראה בדיוק כמו איבר מין גברי.
  את החגורה לובשת האישה ובעזרת הדילדו היא חודרת לאישה או לגבר.
  הסטראפונים בתקופה האחרונה תפסו תאוצה בקרב זוגות הטרוסקסואלים וכבר מזמן לא משתייכים לקהילה כזאת או אחרת אלה לכולם. אז בטח חלק מכם מבולבל ולא מבין אז נעצור כאן ואני אסביר יותר בהרחבה:
  הסטרפ אונים מיועדים כמו הרבה אביזרים אחרים לזוגות ומדובר גם על זוגות טרוסקסואלים שרבים משתמשים בסטרפ אונים באופן קבוע ומדווחים על חי מין מפנקים ועוצמתים.
  חדירה לגבר ע"י אישה זה נורמאלי? זאת סטייה?מה צריך איבר מין שיש אחד כזה?זה לא מיועד ללסביות? מה זה נותן?זה מראה על נטייה מינית?אילו חלק מהשאלות שרובנו שואלים.
  זה טוב מועיל כיף ומספק ולא מסמן על שום נטייה.
  לגבר יש נקודת הג'י כמו לאישה רק שהיא נקראת נקודת ה-פי אצל האישה נקודת ה-ג'י נמצאת בין 5-3 סמ מפתח הנרתיק לכיוון הבטן. אצל הגבר נמצאת בין 5-3סמ לכיוון הבטן בתוך פי הטבעת. היא נקראת כך בגלל המיקום הקרוב לפוסטטה. המקום רגיש מאוד בעל קצות עצבים. גירוי המקום יכול להביא את הגבר לאורגזמה מטורפת . 

  אז אחרי שדיברנו על הגבר נדבר על האישה הלובשת את הסטרפ און.
  אז אין ספק שתענוגות האקט היא חווית השליטה של הלובשת. ישנן סוגים שונים של סטרפונים:
  יש כאלה לגירוי הדגדגן הלובשת חודרת ומענגת ותוך כדי מתענגת ע"י גירוי של הדגדגן.
  יש לסטרפ און תותב לגירוי נקודת ה-ג'י כך שההנאה היא כפולה. יש סטרפ אונים כפולים אחד נחדר ע"י הלובשת ובשני היא חודרת .
  יש סטרפונים חלולים לגבר בעלי בעיות זיקפה  או איבר קטן שרוצים לענג את בת הזוג הגבר שם את הדילדו החלול על האיבר מהדק את הרצועה ומתחיל באקט החדירה.
  יש סטרפונים מאריכים לכל אלו שסובלים מאיבר קטן שרוצים לפנק את בת הזוג. מלבישים אותו על האיבר הקטן שהופך להיות איבר בגודל שאתם רוצים גדול ועבה. חשוב שבכל פעולת החדירה בעזרת הסטרפון נמרח שמן על בסיס מים רצוי בטעמים להתרוקן מצואה להיות נקים אחרי מקלחת בטרם ההחדרה ללקק את האיזור זה מגרה ומחמם. לאחר מכן בעזרת אצבע או אביזר מין להתחיל בהכנה בפתיחת פי הטבעת זה יקל בחדירה. לשים המון אבל המון שמן ולהתאים את הדילדו המתאים לחדירה. רצוי דילדו לא גדול ועבה בתור התחלה חשוב לדעת שכל האקט מיועד לכולם ולא רק ללסביות. האקט מיועד גם לגבר מהסיבה שנקודת ה-פי נמצאת בישבן וכדי להגיע אליה צריך חדירה אנאלית שלא מעידה על נטיות כלשהם אלה על חוויה עוצמתית ואורגזמה חזקה ונדירה הסטרפונים נועדו למשחק זוגי ולזוגות עם ראש פתוח שרוצים לחוות חוויה נדירה ונעימה.

  טואול - בניית אתרים